Оплата та доставка

Замовлення обробляються та доставляються по Україні після оплати.

Оплата замовлення
Ви можете оплатити замовлення:
– онлайн банківською платіжною картою VISA або MasterCard
– Apple Pay, Google Pay
– онлайн через інтернет-банкінг Приват24
- післяплата Нова Пошта
logo-white logo-white


Онлайн оплата платіжною картою VISA або MasterCard
Після оформлення замовлення ви будете перенаправлені на сайт безпечних платежів платіжної системи. Введіть дані вашої карти та підтвердіть платіж. Безпека платежів забезпечена платіжною системою. Ми не отримуємо дані вашої карти. Платіж оброблюється на стороні платіжної системи.


Онлайн оплата через інтернет-банкінг Приват24
Це швидкий та зручний спосіб оплати для клієнтів ПриватБанку, зареєстрованих в системі інтернет-банкінгу Приват24. Після оформлення замовлення, ви будете перенаправлені на сайт безпечних платежів платіжної системи. Виберіть спосіб Приват24. Слідуйте підказкам на сторінці оплати. Безпека платежів забезпечена системою Приват24. Ми не отримуємо ваші дані для входу і дані вашої карти. Платіж оброблюється на стороні Приват24.


Доставка замовлення
Доставка замовлення

По Україні:
⁃ На відділення Нова Пошта
⁃ Кур'єром Нова пошта на вашу адресу
⁃ Самовивіз за адресою: Unit City вул. Дорогожицька 3, к. В10

За кордон:
⁃ На відділення Нова Пошта (тільки Литва, Молдова, Німеччина, Польща, Румунія, Чехія)*

Замовлення доставляються по всій Україні службою доставки Нова Пошта або кур'єром Нова Пошта на вашу адресу. Замовлення оплачені у робочі дні до 15:00 ми відправляємо в той самий день, оплачені після 15:00 - наступного робочого дня. Оплачені у вихідні та святкові дні - наступного робочого дня.

Термін доставки 1-3 дні після відправки. Вартість, розраховується за тарифами Нова Пошта. При замовленні на суму від 1000 грн. доставка по Україні до відділення Нова Пошта безкоштовна.

*Вартість доставки за кордон за тарифами Нова Пошта.

Знайти найближче відділення або поштомат ви можете на сайті Нова пошта, в мобільному додатку або зателефонувавши до контакт-центру за телефоном 0 800 500 609 (безкоштовно для абонентів національних операторів зв'язку). Після відправки вашого замовлення, ви отримаєте повідомлення з номером експрес-накладної відправлення та орієнтовною датою доставки. Коли посилка з замовленням буде доставлена, Нова пошта відправить вам повідомлення.


Якщо товар не в порядку або не відповідає замовленню
Повідомте про це співробітнику відділення. У вас є право відмовитися від посилки. Якщо отримуєте посилку в поштоматі Нова пошта, повідомте співробітнику відділення або в контакт-центр за телефоном 0 800 500 609 (безкоштовно для абонентів національних операторів зв'язку). Рекомендуємо зробити кілька фото, щоб зафіксувати стан посилки та товару в момент отримання. Якщо ви вирішили відмовитися від посилки, будь ласка, повідомте нам на ел. пошту coffeeshop@onelove.ua . Коротко опишіть ситуацію та причину відмови. Додайте зроблені фото.


Як відстежити доставку замовлення після відправки?
Нова пошта повідомляє про статус доставки по СМС. Ви можете дізнатися статус самостійно будь-яким способом:
1. Зателефонуйте c телефону одержувача в контакт-центр Нова пошта 0 800 500 609 (безкоштовно для абонентів національних операторів зв'язку).
2. Надішліть СМС на номер 4404 з номером експрес-накладної відправлення.
3. На сайті Нова пошта.
4. Через мобільний додаток.


Як отримати замовлення в іншому відділенні?
Замовте у Нова пошта послугу Переадресування. Послуга передбачає зміну адреси доставки вже оформленого відправлення в межах одного населеного пункту або країни. Нова пошта доставить посилку з вашим замовленням на вказану вами адресу кур'єром або в відділення на ваш вибір.
Ви можете замовити послугу самостійно будь-яким способом:
1. Зателефонуйте з телефону одержувача в контакт-центр Нова пошта 0 800 500 609 (безкоштовно для абонентів національних операторів зв'язку).
2. На сайті Нова пошта.
3. Через мобільний додаток.
4. В будь-якому відділенні.


Куди звернутися з питанням в нестандартній ситуації?
Напишіть нам на ел. пошту coffeeshop@onelove.ua .


Як залишити відгук або пропозицію?
Ми будемо вдячні вам за будь-які відгуки та пропозиції. Відгук про товар, можна залишити на сторінці товару на нашому сайті або надіслати ел. пошту coffeeshop@onelove.ua . Відгуки та пропозиції з інших питань надсилайте на ел. пошту coffeeshop@onelove.ua .