home-brew

Готуємо
каву вдома

Clever Dripper

Один з найактуальніших способів ручного заварювання кави останніх років. Воронка, за допомогою якої можна готувати каву як імерсійним, так і дріпінговим методом. Паперовий фільтр та, власне, кава – це все, що необхідно. Матеріал – пластик, котрий має чудову термостабільність. Декілька рухів, і ви отримуєте стабільно смачний результат щоразу.

Кава в чашці

Чашка — один з найпростіших способів приготування кави вдома.

Гейзерна кавоварка

Hario V60

Hario V60 є найпоширенішим аксесуаром для приготування фільтр-кави вручну. Воронка V60 в теперішньому вигляді з'явилася в 2005 році. V‒подібна форма та кут нахилу сторони 60 градусів. Особливістю воронки є жолобки, що йдуть по спіралі ‒ це допомагає активно дегазувати каву і убезпечитись від прилипання фільтру.

Аеропрес

Aeropress було вигадано професором Аланом Адлером в 2005 році. Цей пристрій дуже швидко завоював любов кавоманів у всьому світі, завдяки своїй простоті, зручності й можливості отримати будь-який бажаний результат шляхом експериментів. Головною відмінністю від інших фільтрових способів приготування є те, що кава в Aeropress заварюється під довільним тиском людини, яка її готує. Завдяки цій властивості напій виходить більш щільним і насиченим за смаком.

Джезва

Джезва — традиційний, один з найдавніших та, можливо, найбільш поширених способів приготування кави.