contacts

Про нас

Ми розташовані в серці України – місто Київ. Ми смажимо і готуємо каву, яка варта того, щоб зупинитись та насолодитись смаком.

Ранок, день чи вечір – ідеальний час для насолоди. Заварюйте каву від ONE LOVE вдома та приходьте до нас у кав’ярні для смакової пригоди.

Ми обожнюємо каву, а смачна кава – це наш наріжний камінь. Ми – частина світової спільноти, яка підтримує розвиток кавової індустрії у світі.

Ми використовуємо лише свіже спешелті зерно, яке обсмажуємо максимально дбайливо, аби зберегти та підкреслити чистоту смаку.

Хто?

Ми – кавова команда. Купуємо зелене зерно, смажимо його, готуємо у власних кав’ярнях та продаємо пакунки з кавою, аби ви могли насолоджуватись ним вдома, в офісі чи навіть в улюблених кав’ярнях. Компанія бере початок з 2014 року, коли була відкрита перва кав’ярня ONE LOVE espresso bar. З тих пір ми з кавою пліч-о-пліч. За цей час ми отримали не одну нагороду та десяток номінацій, в тому числі й ресторанні премії "СІЛЬ", які можна знайти в кав'ярні навпроти костелу.

Звідки?

Ми розпочали свою історію у центрі історичного та ділового району Києва. Кав’ярня ONE LOVE espresso bar розташована навпроти костелу Святого Миколая. З захоплюючим видом на неоготичний собор ми щодня пригощали вас смачними чашками та десертами. Далі ми тільки розширювались, захоплюючи нові потужні місця у Києві: кав’ярні в ЦУМі, на 6 поверсі PinchukArtCentre та в ЖК Новопечерські Липки. А віднедавна до нас приєдналась наймолодша крихітка – ONE LOVE coffee на Центральному залізничному вокзалі Київ-Пасажирський

~

Для нас важливо знаходитись саме там, де ми знаходимось. Наша обсмажка, ONE LOVE roastery, з 2020 року знаходиться в першому інноваційному парку України. UNIT.City. ЦУМ – як культовий торговий центр Києва. ЖК Новопечерські Липки – як житловий квартал, що стрімко розвивається. В усіх наших кав'ярнях присутня бібліотека книг, через яку ми транслюємо культурні цінності для наших гостей. І куди ж без шахової дошки? Знаходячись під культурним та інтелектуальним впливом, нам важливо не лише пригостити вас смачною кавою, а й розділити причетнісь до чогось вищого.

Для кого?

Ми працюємо, аби донести кавову культуру до найширшого кола людей. Наше спешелті зерно – це найякісніше зерно. Світла та свіжа обсмажка повністю зберігає всі смакові властивості: включаючи терруар та природню солодкість. А це – запорука неймовірної кавової пригоди у вирі смаку. Перевірити це можна в наших кав’ярнях, або приготувавши пакунок вдома. Придбати можна за посиланням. Якщо у вас є своя кав’ярня, в якій ви хочете готувати зерно – зв’яжіться з нами.