Наше зерно – specialty.

Specialty кава - це високоякісне зерно сорту арабіка, яке відібрано по стандартам, створеним міжнародною організацією Specialty Coffee Association (SCA). 
Таке звання кава отримує на етапі відбору зеленого зерна. Її буде перевірено на штучні та природні дефекти, наявність нестиглих ягід та інші стандарти. Також оцінюється смаковий профіль кави після обсмажування шляхом дегустації. Зватися Specialty може тільки та кава, що набере мінімум 80 балів за стандартами оцінки Specialty Coffee Association.
Це усього 10% від усього урожаю зерна сорту арабіка. Воно найякісніше, а тому й найдорожче на світовому ринку кави.

Кава за оцінкою SCA визначається двома шляхами: визначенням дефектів в зеленому зерні та оцінкою за смаковий профіль обсмаженої кави.


Стандарти SCA включають як кількісні, так і якісні показники. Вони засновані на науковому підході, і встановлюють значення та/або діапазони значень для оцінки якості кави. В даний час SCA має стандарти для оцінки зеленої кави, дегустацій/каппінга кави, стандарти для води, і стандарти для заварювання кави відкритими методами (з детальним переліком всіх стандартів можно ознайомитись за цим посиланням).

 

Specialty кава від ONE LOVE coffee

Бариста ONE LOVE coffee - діючі члени SCA Ukraine. 
Шеф-бариста Костянтин Стрельников - переможець в номінації Ukrainian Barista Championship та неодноразовий переможець латте-арт батлів та каптестингів. Костянтин зайняв 3 місце у «Alternative Cuptasting Open De Cata in Barcelona». 

Шеф-бариста Артем Бакуров - чемпіон України в номінації Coffee in Good Spirits, також він зайняв 4 місце на світовому чемпіонаті Coffee in Good Spirits.

Незважаючи на те, що specialty зерно має оцінку якості від 80 балів, в ONE LOVE coffee ми закуповуємо зелене зерно арабіки класу specialty яке має оцінку якості 86 балів і більше.
Кава від ONE LOVE coffee - це якість, особливий смак та любов, яку відчувають гості як в наших кав'ярнях, так і при приготуванні нашої кави у себе вдома.

 

Що робить specialty каву від ONE LOVE coffee особливою?

-Власна свіжа та світла обсмажка кави;

Світла обсмажка застосовується для того, щоб розкрити всі природні квіткові, фруктові, ягідні, горіхові, пряні і інші ноти смаків. Головне для нас - смак кави у вашої чашці.

- Моносорти арабіки класу Specialty (від 86 балів);

Кавомашини La Marzocco та Victoria Arduino, котрі відомі своєю якістю та надійністю. З 2015 по 2020 рік вони є представниками світового чемпіонату бариста. Та кавомолки Mahlkönig EK43 і Victoria Arduino Mithos One.

- Професійні бариста, переможці та учасники національних і міжнародних чемпіонатів;

- Ми готуємо каву методами - Espresso і Alternative, до яких ми ставимося з особливою увагою.

-Високий рівень сервісу.