Наше зерно – specialty

Це високоякісне зерно сорту арабіка, яке відібрано по стандартам, створеним міжнародною організацією Specialty Coffee Association (SCA). 

Щоб отримати таке звання, кава проходить перевірку на етапі зеленого зерна на наявність природних дефектів та нестиглих ягід. А потім ще й після обсмажування – шляхом дегустації.

 

Зватися Specialty може тільки та кава, що набере мінімум 80 балів за стандартами оцінки Specialty Coffee Association. А це лише 10% від усього урожаю зерна сорту арабіка. Воно найякісніше, а тому й найбільш цінується на світовому ринку кави.

 

 

Specialty кава від ONE LOVE coffee

Бариста ONE LOVE coffee – діючі члени SCA Ukraine та фіналісти українських та міжнародних чемпіонатів з приготування кави.

Шеф-бариста Костянтин Стрельников – переможець в номінації Ukrainian Barista Championship та неодноразовий переможець латте-арт батлів та каптестингів. Костянтин зайняв 3 місце у «Alternative Cuptasting Open De Cata in Barcelona». 

Артем Бакуров — чемпіон України в номінації Coffee in Good Spirits, та призер світового чемпіонату Coffee in Good Spirits.

 

Ми закуповуємо зелене зерно арабіки класу Specialty – тобто тільки найкраще з найкращого. Тому кава від ONE LOVE – це найвища якість, особливий смак та любов в кожному ковтку.