Шановні друзі, ця кав'ярня тимчасово закрита.

Чекаємо Вас в наших інших кав'ярнях.

Кав'ярня ONE LOVE coffee в PinchukArtCentre відкрила двері до свого білосніжного простіру 5 червня 2015 року. З того дня ми стали епіцентром ваших особистих та робочих зустрічей, лекцій, майстер-класів та вечірок з DJ-сетами.

 

Перш за все, ми – професійний еспресо бар. Тож центральне місце в кав’ярні займає геометрична споруда з професійним кавовим обладнанням. Окрім класики (еспресо, капучіно, флет вайт) готуємо каву альтернативними методами: кемікс, V60, каліта, аеропрес, пуровер, фретта, колдбрю.

Використовуємо виключно кавові зерна категорії specialty та Cup of Excellence. Кава завжди свіжообсмажена нами власноруч. Для рослинних кавових напоїв ми самостійно робимо молоко – з мигдалю та кокосу. 

 

Також, ми просто закохані у вино. Його нам постачають GOOD WINE, тож ми завжди впевнені у якості напоїв. А винну карту ми склали так, щоб ви могли обрати свої улюблені класичні вина, а також спробувати рідкісні, органічні вина.

 

Подаємо сніданки цілий день, завжди чекаємо тебе на обід всією сім’єю, чи на романтичну вечерю. На усіх полицях поклали книжки – вийшла ціла арт-бібліотека! Та обіцяємо, без кадрів від нас не підеш – тут дуже красиво.

 

Знайдеш нас тут

Орієнтир – Бесарабська площа, ТЦ Арена-Сіті. Вхід через ПінчукАртЦентр, 6 поверх.

вул. Велика Васильківська / Басейна, 1/3-2

Київ, УКРАЇНА

Переглянути на карті >

 

Час роботи

Шановні друзі, ця кавярня тимчасово закрита.

 

тел: +380 44 585 07 58 

e-mail: onelovecoffee.pac@gmail.com

 

Всі кав'ярні >