ONE LOVE espresso bar – це наша перша кав’ярня. Наш перший професійний еспресо-бар, що відкрився 1 серпня 2014 року.

 

Окрім класичних напоїв (еспресо, капучіно, флет вайт), ми готуємо каву альтернативними методами: кемікс, V60, каліта, аеропрес, пуровер, фретта, колдбрю.

Використовуємо виключно кавові зерна категорії Specialty та Cup of Excellence. Кава завжди свіжообсмажена нами власноруч. Для рослинних кавових напоїв ми самостійно робимо молоко – з мигдалю та кокосу. 

 

Також, ми просто закохані у вино. Його нам постачають GOOD WINE, тож ми завжди впевнені у якості напоїв. А винну карту ми склали так, щоб ви могли обрати свої улюблені класичні вина, а також спробувати рідкісні, органічні вина.

 

Ця кав’ярня розташувалася навпроти одного з найважливіших архітектурних об’єктів Києва – костелу Святого Миколая, тож теплий сезон з терасою завжди дуже довгоочікуваний. Але взимку ми гріємося теплою атмосферою, книжковою арт-бібліотекою від Taschen, та мелодіями, що ви граєте на нашому фортепіано. 

 

Творчість – то є наша сутність. Тому протягом місяця проводимо вечори живої музики, вечірки з DJ-сетами, уроки малювання і дні гри у шахи. Щоб ви мали змогу ближче ознайомитись із цінностями команди, ми помістили їх на стіні. Впевнені, там знайдеться те, що нас об’єднує.

 

Переглянути меню >

 

Знайдеш нас тут

ул.Велика Васильківська, 100

(між станціями метро Олімпійська і Палац Україна, на території БЦ Торонто-Київ).

Київ, УКРАЇНА

Переглянути на карті >

 

Час роботи

Пн-Пт 9:00 - 22:00

Сб-Нд 10:00 - 22:00

 

тел: +380 44 364 98 96

e-mail: oneloveespressobar@gmail.com

 

Всі кав'ярні >