ONE LOVE coffee PinchukArtCentre

 

вул. Велика Васильківська / Басейна, 1/3-2

Орієнтир – Бесарабська площа, ТЦ Арена-Сіті, вхід через ПінчукАртЦентр. 6 поверх

 

Кав'ярня ONE LOVE coffee в PinchukArtCentre відкрила двері до свого білосніжного простіру 5 червня 2015 року. З того дня ми стали епіцентром ваших особистих та робочих зустрічей, лекцій, майстер-класів та вечірок з DJ-сетами.

 

Перш за все, ми – професійний еспресо бар. Тож центральне місце в кав’ярні займає геометрична споруда з професійним кавовим обладнанням. Окрім класики (еспресо, капучіно, флет вайт) готуємо каву альтернативними методами: кемікс, V60, каліта, аеропрес, пуровер, фретта, колдбрю.

 

Використовуємо виключно кавові зерна категорії specialty та Cup of Excellence. Кава завжди свіжообсмажена нами власноруч. Для рослинних кавових напоїв ми самостійно робимо молоко – з мигдалю та кокосу. 

 

Також, ми просто закохані у вино. Його нам постачають GOOD WINE, тож ми завжди впевнені у якості напоїв. А винну карту ми склали так, щоб ви могли обрати свої улюблені класичні вина, а також спробувати рідкісні, органічні вина.

 

Подаємо сніданки цілий день, завжди чекаємо тебе на обід всією сім’єю, чи на романтичну вечерю. На усіх полицях поклали книжки – вийшла ціла арт-бібліотека! Та обіцяємо, без кадрів від нас не підеш – тут дуже красиво.

 

Детальніше >

 

 

ONE LOVE espresso bar

Костел Святого Миколая

 

 

вул. Велика Васильківська, 100

Між станціями метро Олімпійська і Палац Україна, на території БЦ Торонто-Київ

 

 

ONE LOVE espresso bar – це наша перша кав’ярня. Наш перший професійний еспресо-бар, що відкрився 1 серпня 2014 року.

 

Окрім класичних напоїв (еспресо, капучіно, флет вайт), ми готуємо каву альтернативними методами: кемікс, V60, каліта, аеропрес, пуровер, фретта, колдбрю.

Використовуємо виключно кавові зерна категорії Specialty та Cup of Excellence. Кава завжди свіжообсмажена нами власноруч. Для рослинних кавових напоїв ми самостійно робимо молоко – з мигдалю та кокосу. 

 

Також, ми просто закохані у вино. Його нам постачають GOOD WINE, тож ми завжди впевнені у якості напоїв. А винну карту ми склали так, щоб ви могли обрати свої улюблені класичні вина, а також спробувати рідкісні, органічні вина.

 

Ця кав’ярня розташувалася навпроти одного з найважливіших архітектурних об’єктів Києва – костелу Святого Миколая, тож теплий сезон з терасою завжди дуже довгоочікуваний. Але взимку ми гріємося теплою атмосферою, книжковою арт-бібліотекою від Taschen, та мелодіями, що ви граєте на нашому фортепіано. 

 

Творчість – то є наша сутність. Тому протягом місяця проводимо вечори живої музики, вечірки з DJ-сетами, уроки малювання і дні гри у шахи. Щоб ви мали змогу ближче ознайомитись із цінностями команди, ми помістили їх на стіні. Впевнені, там знайдеться те, що нас об’єднує.

 

Детальніше >

 

 

ONE LOVE coffee ЦУМ

 

 

вул. Хрещатик, 38

ЦУМ, -1 та 6 поверхи

 

Орієнтир – універмаг ЦУМ, поруч зі станціями метро Хращатик, Театральна, Майдан Незалежності

 

В ЦУМі розташовані одразу 2 кав’ярні – на -1 поверсі та на 6. Для тих, хто в цейтноті мегаполісу – тут немає офіціантів, тож замовлення робиться бариста. А також для тих, хто хоче краще знатися на каві та приходить на неспішний small-talk за баром. 

На 6 поверсі в нас є цілий кавовий магазин, де можна придбати зерно від різних обсмажчиків та усі потрібні аксесуари для приготування кави.

 

Датальніше >

 

 

ONE LOVE coffee Липки

 

вул. Михайла Драгомирова, 9

Новопечерські Липки. На терасі житлового будинку між фітнес центром GYMMAX та Новопечерською школою. Вхід з вулиці Драгомирова поруч з перехрестям через білі сходи на другий ярус.

 

Наша нова кав'ярня ONE LOVE coffee Липки відкрила двері 1 липня 2021 року в серці Новопечерських Липок в Києві.

 

Детальніше >

СохранитьСохранить